Jedyny taki serwis filmowy w sieci!

Witaj na naszej stronie! Featured

Miejsce, w którym znajdziesz interesujące recenzje filmowe

Poszukujesz informacji na temat premier filmowych, interesujących wywiadów i recenzji? Wszystko to znajdziesz na jednym z blogów internetowych. Dowiesz się, kto został nominowany do Oscarów, kto zdobył Złotego Niedźwiedzia na Festiwalu w Berlinie, a także na co pójść z dzieckiem do kina.

Dlaczego ten blog jest inny od wszystkich pozostałych?

Przede wszystkim każda recenzja na blogu jest sporządzana całkowicie bezstronnie. Jest to opinia na temat zarówno techniki wykonania zdjęć, gry aktorów, a także wykorzystanej muzyki. Niektóre filmy sporo tracą dlatego, że recenzent nie dostrzega w nich drugiego dna. Na szczęście na tym blogu sprawa wygląda zupełnie profesjonalnie. Recenzje filmów to nie tylko pasja to także powołanie, do którego trzeba posiadać odpowiednie predyspozycje. Dlatego na temat oceny na przykład muzyki lepiej, jeżeli wypowiadają się osoby związane z tą dziedziną.

Kino artystyczne, ale i widowiskowe premiery

Każdego dnia do kin wchodzą nowe filmy o przeróżnej tematyce. Ludzie uwielbiają szczególnie widowiskowe pokazy, pełne efektów specjalnych i akcji, wyreżyserowane przez Ridley’a Scotta, czy Petera Jacksona, ale nie można zapominać, że kino to X muza i ma być w dużej mierze artystyczną formą wyrazu. Tacy reżyserzy jak Woody Allen, Fracis Ford Coppola, czy Milos Forman udowodnili, że można ważne rzeczy przekazywać szerszej publiczności. Zarówno interesujące i trudne filmy, jak i te o charakterze bardziej komercyjnym zostaną ujęte na blogu.

Recenzje filmów przeznaczonych dla dzieci

Osobnym tematem jest kino przeznaczone dla dzieci. Filmy tego typu muszą zostać nakręcone w taki sposób, żeby zainteresować zarówno małego widza jak i opiekuna. Dlatego ważne, aby w recenzji zwrócić na ten element szczególną uwagę. Informacja na temat przystępności i ilości przemocy może być niezwykle pomocna dla każdego, kto ma w planach seans ze swoim dzieckiem.

Plotki ploteczki z życia gwiazd – czyli to co tak bardzo lubimy

Oczywiście nie zabraknie także newsów z życia gwiazd. Informacji na temat zapowiadanych realizacji filmowych oraz wywiadów z ciekawymi postaciami szeroko pojętego świata filmu. Interesują Cię sprawy dotyczące ulubionej serii lub może fascynuje Cię życie aktora wcielającego się w postać z jednego z filmów? Na blogu otrzymasz najświeższe wiadomości, zobaczysz zdjęcia, a także nagrania.

Co ważne nie braknie także informacji o polskim przemyśle filmowym.

Będzie można poczytać o sukcesach i planach naszych scenarzystów, operatorów, zdobywców Oscara, a także tych, którym do nagród akademii filmowych jeszcze daleko.

Dodaj komentarz

Back to top