Jedyny taki serwis filmowy w sieci!

Wirtualne biuro Poznań

Czym jest wirtualne biuro i jakie są korzyści jego prowadzenia?

Każdy przedsiębiorca, zwykle w swojej działalności dąży do dwóch rzeczy – minimalizacji kosztów pracy i oszczędzania czasu. Im mniejsze koszty, tym kondycja przedsiębiorstwa jest lepsza. Z kolei im więcej czasu ma przedsiębiorca, tym więcej pomysłów na rozwój firmy.

Jak to wyglądało dotychczas?

Przedsiębiorca szukał czasu. Niestety, okazywało się to dość kosztowną inwestycją. Wynajęcie biura rachunkowego, prawnika itd wiąże się ze sporym kosztem. Trudno też przekazać swoim współpracownikom pełnię kontroli nad firmą – dziełem swojego życia.

wirtualne biuro w Poznaniu

Marketing a wirtualne biuro.

Jednak od 1994 roku pojawiła się szansa na zmianę. Dlaczego? Wtedy właśnie Ralph Gregory wpadł na pomysł stworzenia wirtualnego biura czyli miejsca, które w tani i szybki sposób obsłuży wszystkie nasze kontakty (Klientów, dostawców itd). Wirtualne biuro poznań jest więc czymś na kształt firmowego outsourcingu, w którym wszystkie czynności wykonywane przez działające w „realu” biuro są realizowane w biurze wirtualnym (w korespondencji podany jest adres jednego z centrów biznesowych).

Jak wobec tego może poprawić się nasz marketing?

  1. Mamy więcej czasu na zajęcie się czynnościami marketingowymi. Nie da się ukryć, że w tym przypadku pojęcie „więcej czasu” wiąże się z większymi obrotami, większą liczbą Klientów itd…
  1. Ze względu na duże oszczędności, większość naszych środków finansowych może zostać przeniesiona właśnie na inwestowanie w działania marketingowe. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jakie to ważne dla dzisiejszego przedsiębiorstwa.
  1. Usługi świadczone przez wirtualne biuro poznań dodają nam prestiżu. Chociażby przez to, że od tej pory jesteśmy sygnowani przez największe w Polsce centra biznesowe. Czy to nie wspaniała perspektywa? Czy informacja o podjęciu współpracy z krajowymi i międzynarodowymi gigantami nie ściąga na nas uwagi Klientów?
  1. Stajemy się przedsiębiorcą o dużych możliwościach. Możemy dzięki temu budować nie tylko swój prestiż czy markę, ale też zwiększać potencjał swojej firmy bez zatrudniania kolejnych pracowników. Mając do dyspozycji biuro, zaawansowaną skrzynkę kontaktową czy też możliwość rezerwacji terminu świadczenia konkretnej usługi zyskujemy w oczach Klientów. Nie łudźmy się – sami nigdy nie dalibyśmy rady tego wszystkiego ogarnąć.

Korzystanie z usług wirtualnego biura to ogromne odciążenie dla naszego firmowego marketingu. Z jednej strony, możemy go w odpowiednim stopniu dofinansować a z drugiej – poświęcić więcej czasu na jego rozwój i jeszcze skuteczniejsze dotarcie do Klientów.

Dodaj komentarz

Back to top